KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15385190
nr 1538 5190
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
St Catharinas ruin. Signerad, daterad -73. Akvarell, 34x23 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:22:43
1/5 19:16:00
1/5 19:16:37
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt